Hizmetlerimiz

Dijital Müzik Dağıtımı

Spotify, ITunes, YouTube Music, Tidal, Deezer, Turkcell Fizy vb. yüzlerce müzik marketlerde seçtiğiniz paket kapsamında şarkılarınızı istediğiniz zaman yükleyebilir. Detaylı istatistiklere göz atabilir, düzenli olarak ödemelerinizi alabilirsiniz.

Müzik Sektör Danışmanlığı

Bir müzik eserinin vücuda geldiği 360 derecelik tüm yaşam döngüsü hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kariyer yolculuğunuz doğru adımları atabilmeniz adına tüm bilgi birikimimizi size aktarmaktan mutluluk duyarız.

Sanatçılara Özel Hizmetler

Söz ve Beste Bulma, Aranje Hizmetleri, Albüm Kapak Tasarımları, Fotoğraf Çekimi, Video Klip Çekimleri, Fan Ürünleri Tasarlama ve Satma Hizmetleri, YouTube Kanal ve İçerik Üretim Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, PR çalışmaları, sektör danışmanlığı, Sanatçı İş Birliktelikleri, Marka İş Birliktelikleri, Spotify – ITunes – YouTube Sanatçı Sayfası Başvuruları

Prodüksiyon Hizmetleri

Şarkılarınız hazır olsun ya da olmasın sıfırdan konser vereceğiniz sahneye kadar müzik endüstrisinin 360 derecelik döngüsü içerisinde yer alan tüm aşamalarda üretiminize uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın, kendiniz güvenli ellere bırakın.

Tanıtım Hizmetleri

Yazılı – görsel ve online basın tanıtımları, sosyal medya çalışmaları, lansman konserleri vb….