Hakkımızda

İşte bilmeniz gereken en önemli şey: Biz sadece müziğini dağıtıp kenara çekilmiyoruz. Köpek balıklarının cirit attığı müzik endüstrisi okyanusunda sizi yalnız bırakmıyor,  potansiyelinizin farkına varmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Müziğinizin üretim aşamasından dijital müzik marketlerde yer almasına kadar olan tüm süreçler ile eş zamanlı  veya sonrasında devam etmesi gereken 360 derecelik müzik endüstrisi döngüsü içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız 

Deneyim

2006 yılından beri müzik endüstrisinin bir çok alanında hizmet vermekteyiz.

Uzman Ekip

Farkı ve yetenekli ekibimizle gurur duyuyoruz

Aynı Dili Konuşuyoruz

Sizi dinleyen, sizi anlayan yerli çözüm ortağınız.

Birlikten kuvvet doğar. Sizin başarınız için varız. Her gün, işinizi destekleyeceğiz ve başarılı olmanıza yardımcı olacağız.

Kuzgun İsmi Nerden Geliyor

KubatBir işe, bir çocuğa isim seçmek gerçekten zor ve çok önemli bir süreç. Ekip olarak bir sürü alternatifler, bu seçeneklere göre logolar, kurumsal tasarımlar oluşturduk. Ama bir türlü isim konusunda tüm ekibin beğenisini kazanan ortak bir isimde fikir birliğine varamamıştık. Bir gün abartısız Türkiye’nin en değerli, en güzel erkek seslerinden biri olduğunu düşündüğümüz, dinlediğimizde işte bir eser ancak bu kadar güzel okunur dediğimiz, sevgili sanatçı dostumuz Kubat‘la Üsküdar ilçesinin hoşgörü semti diye anılan güzel, şirin, tarihi semti Kuzguncuk’ta bir araya  geldik. Ekip olarak isim seçeneklerimiz üzerinde konuşuyor, artılarını eksilerini değerlendiriyorduk… Sonra birden Kubat ” Ya niye bu kadar düşünüyorsunuz? Biz şuan neredeyiz? Kuzguncuk’tayız. İsmi Kuzgun Müzik koyun olsun bitsin, bundan daha güzel isim olur mu?” dedi. Bize de sıcak gelen bu fikir üzerine hem ismimizin gülümseten bir hikayesi olsun hem de Kubat‘ın o güzel hatırı için Kuzgun Müzik adını seçtik.